Schůzky ve skautském roce 2018/2019

Schůzky ve skautském roce 2018/2019

 

 

Družina

Den

Čas

Rádce

Věk

Rysové

úterý

17:15-19:00

Tomsík, Eddie

vlčata
6–10 let

Dračice

pondělí

17:00–19:00

Ananas

světlušky, skautky
9–12 let

Vlaštovky

úterý

15:45–17:15

Muffin, Ája

světlušky
6–9 let

Káňata

úterý

16:00–18:00

Vojta, Jáša

skauti
13–15 let

Bobři

čtvrtek

17:00–19:00

Kapr

skauti
12–15 let

Veverky

 

čtvrtek

17:30–19:00

Festrová, Andy

světlušky, skautky
11–15 let

Pandy

pátek

17:00–18:30

Špéťa, Leoš

vlčata
6–9 let

Berušky

pátek

17:00–18:30

(1x za 14 dní)

Maty

rangers

17+

 

Schůzky ve skautském roce 2017/2018

Schůzky ve skautském roce 2017/2018

 

Družina

Schůzky

Věk

Rádce

Dračice

pondělí

17:00-18:30

světlušky (2.-4. třída)

Ananas, Bára

Káňata

úterý

16:00-18:00

skauti (6.-8. třída)

Vojta, Jáša

Veverky

úterý

17:00-19:00

světlušky a skautky (4.-8. třída)

Festrová, Andy

Rysové

středa

16:30-18:30

vlčata (2.-4. třída)

Tomsík

Vlaštovky

čtvrtek

15:45-17:15

světlušky (1.-3. třída)

Muffin, Ája

Bobři

čtvrtek

17:00-19:00

skauti (6.-9. třída)

Kapr

Pandy

pátek

17:00-18:30

vlčata (1.-3. třída)

Špéťa, Leoš

Berušky

pátek
(1x za 14 dní)

17:00-18:30

rangers (15-18 let)

Maty

 

Družinové schůzky 2016/2017



Družina

Den

Čas

Rádce

Věk (cca)

Dračice

pondělí

17:30-19:00

Ananas, Brambůrek

6-10 let

Káňata

úterý

16:00-18:00

Jáša, Vojta

8-12 let

Veverky

úterý

17:00-19:00

Festrová, Andy

8-12 let

Rysové

středa

16:30-18:30

Tomsík

6-9 let

Bobři

čtvrtek

17:00-19:00

Kapr, Eddie

10-14 let

Berušky

pátek

17:00-18:30

Maty

14+

Družinové schůzky 2015/2016

 

DRUŽINA

DEN

ČAS

RÁDCE

Káňata

pondělí

16:30 – 18:00

Leoš, Stenli

Dračice

pondělí

17:00 – 19:00

Ananas, Bára

Veverky

úterý

17:00 – 19:00

Festrová

Bobři

středa

16:00 – 18:00

Jenkýs, Špéťa

Rysové

čtvrtek

16:30 – 18:30

Tomsík, Robin

Berušky

pátek

17:00 – 18:30

Maty

 

Družinové schůzky 2014/2015

DRUŽINA

DEN

ČAS SCHŮZKY

RÁDCE

VĚK

Veverky

úterý

17:00-19:00

Festrová

světlušky

Bobři

středa

16:00-18:00

Jenkýs, Martin

vlčata

Káňata

čtvrtek

16:30-18:00

Leoš, Stenli

vlčata

Rysové

čtvrtek

16:00-18:00

Tomsík, Robin

skauti (11+)

Berušky

pátek

17:00-18:30

Maty

skautky (11+)

Družinové schůzky 2013/2014

Družina Rádce Den Čas

Bobři Jenkýs, Špéťa úterý 16:30 - 18:00
Káňata Stenli, Leoš pátek 16:00 - 17:30
Rysové Tomsík, Robin čtvrtek 16:00 - 18:00
Berušky Maty pátek 17:00 - 18:30
Veverky Festrová pondělí 17:00 - 18:30

Družinové schůzky 2012/2013

Družina Rádce Den Čas
Bobři Kubička pátek 18:00 - 20:00
Káňata Kubajs, Martin, Standa pátek 16:00 - 18:00
Rysové Vencek, Robin, Tomsík čtvrtek 16:00 - 18:00
Berušky Maty pátek 16:30 - 18:00