1. oddíl "Bílý bůvol"

Dívčí vánoční oddílovka 2018

Dne 16. 12. 2018 se dívčí oddíl sešel v klubovně ve 14:00. Čekalo nás společné předvánoční odpoledne plné zábavných aktivit. Jako první připravila družina Dračic program zaměřený na základy zdravovědy z vánočního prostředí – např. pád Ježíška na hlavu, popálení od komety či alergie na vánoční stromeček :).

Všechny si s připravenými nástrahami bez problémů poradily a pak už jen vítězný tým pod vedením Festrové získal zaslouženou odměnu v podobě sladkých dobrot. Občerstvení, které obstarala Pavouček, pak čekalo i na nevýherní týmy. Všechny jsme tak usedly ke stolu a společně jsme sdílely odměnu, občerstvení i doma pečené cukroví. Po občerstvení následovala první část programu, kterou si připravily Vlaštovky, a tím byla kimovka s vánočními předměty.

Po ní následovala hra, která spočívala v posílání vánočního dárku, se kterým jsme musely třást a uhodnout, co je uvnitř. Jako poslední nás čekal program Veverek, které si pro nás připravily soutěž v acapella. Rozdělily nás na týmy a každý tým si musel připravit vánoční koledu, kterou musel předvést pouze pomocí úst, a to i včetně zvuků hudebních nástrojů! Ztvárněny byly např. Rolničky, Pásli ovce či Nesem vám noviny. Přiblížil se nám konec a my jsme se tak rozloučily a rozutekly se do teplíčka svých domovů.

Fotogalerie: Dívčí vánoční oddílovka 2018